تعمیر انواع جاروبرقی

در این مقاله سه سوت تعمیر می خواهد به شما دوستانه عزیز نحوه تعمیر انواع جاروبرقی ها را آموزش دهد. در ادامه مطلب باما همراه باشید.

برای همه ما اتفاق می افتد: شما 30 دقیقه از شنبه شلوغ خود را برای جاروبرقی چند اتاق در خانه در نظر گرفته اید. اگر همه چیز خوب پیش برود ، با 10 دقیقه وقت اضافی کار شما تمام می شود. این 10 دقیقه تمام خرابی است.

برای تعمیر تخصصی جاروبرقی خود را آماده می کنید و آماده می شوید تا اوج نظافت را به خانه خود بیاورید. اما پس از آن ، غیر قابل تصور اتفاق می افتد. جاروبرقی شما روشن نمی شود. یا فقط مثل گذشته مکیدن ندارد.

وقت کافی ندارید ، بنابراین سریع جارو برقی را از برق جدا می کنید ، آن را مانند یک بچه ربات شکسته در آغوش خود می گیرید ، آن را مانند یک گونی سنگ در سطل آشغال می گیرید و برنامه های خود را برای بازدید از سواحل اورگان لغو می کنید. شما باید جارو برقی جدیدی را به نوعی در بودجه قرار دهید ، درست است؟

در واقع ، شما فقط باید مشکل را تشخیص دهید و آن را برطرف کنید. شما می توانید رایج ترین مشکلات جاروبرقی را خودتان برطرف کنید و اگر به طور اتفاقی نتوانستید آن را برطرف کنید ، تیمی از متخصصان سه سوت تعمیر در مرکز تعمیر انواع جاروبرقی منتظر هستند تا به شما کمک کنند.

بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا لیستی از مشکلات رایج ، نحوه تشخیص و نحوه رفع آنها وجود دارد. بیایید شما را به 10 دقیقه توقف سعادتمندانه و سفر به سواحل اورگان برگردانیم.

جاروبرقی وسیله‌ای است که به وسیلهٔ مکش، کثافات و گرد و غبار را جمع‌آوری می‌کند.

دستگاه من روشن نمی شود!

 • به برق وصل است؟ البته که به برق وصل شده است. شما احمق نیستید. هر چند گاهی اوقات یک خروجی در خانه شما فقط متوقف می شود. و حتی اگر همه پریزهای شما کار کنند ، بعضی اوقات برای تأمین نیرو نیاز به روشن شدن سوئیچ چراغ است. ناامیدکننده است ، اما همه ما آنجا بوده ایم.
 • سوئیچ خاموش خود را با یک اهم متر ، مولتی متر یا دیگر بررسی کننده تداوم آزمایش کنید. آنها بسیار ارزان هستند. به هر حال برای نگهداری در خانه باید در یکی سرمایه گذاری کنید. در اینجا یک راهنمای عالی در مورد نحوه استفاده از اهم متر وجود دارد.
 • اگر برق می گیرد ، اما موتور کار نمی کند ، احتمالاً مشکل از خود موتور است. اگر موتور می تواند نیرو بگیرد ، اطمینان حاصل کنید که شافت موتور می تواند آزادانه و بدون انسداد بچرخد. در اینجا به تازه سازی سریع نحوه کارایی جارو برقی و شکل ظاهری قطعات مختلف موتور می پردازیم.
 • اگر موتور در حال شارژ شدن است ، آزادانه می چرخد ​​و هنوز کار نمی کند ، با متخصصین تعمیر جاروبرقی در سه سوت تعمیر تماس بگیرید یا موتور جایگزین پیدا کنید.

جاروبرقی من روشن نمی ماند!

جاروبرقی من روشن نمی ماند!

این بدترین مشکل در تعمیر انواع جاروبرقی است. هیچ چیز مثل این نیست که با آن صدای جارو برقی بلند و باشکوه امیدهای خود را برانگیزید و روحیه خود را نابود کنید زیرا غرش جاروبرقی خلا خود را به یک زمزمه تبدیل می کند.

 • احتمالاً بیش از حد گرم می شود. اگر روشن شود اما روشن نماند ، احتمال گرم شدن زیاد جاروبرقی شما وجود دارد. جاروبرقی خود را از برق بکشید ، کمی صبر کنید (اگر از مدت زمان طولانی مطمئن نیستید با دفترچه راهنمای خود مشورت کنید) و سپس موارد انسداد را بررسی کنید. اگر هنوز از بین رفت ، شاید لازم باشد یک فیوز حرارتی کوچک را تعویض کنید. یک فروشگاه محلی می تواند فیوز را به شما بفروشد و به شما کمک می کند آن را جایگزین کنید.

مکش ضعیفی دارد

این احتمالاً رایج ترین مشکل در تعمیرات انواع جارو برقی است. وقتی جاروبرقی شما نتواند مکش مناسبی را بدست آورد ، راه حل به طور کلی آسان است.

کیسه یا محفظه را خالی کنید . این اولین قدم است و احتمالاً قبلاً آن را انجام داده اید. بعد.

تنظیم قد شما ممکن است اشتباه باشد. اگر تنظیمات ارتفاع جاروبرقی شما برای کف مورد نظر برای جاروبرقی خیلی زیاد باشد ، کار بزرگی نخواهد بود. از کف پوش لخت برای کاشی یا چوب استفاده کنید و مطابق آن به سمت بالا تنظیم کنید. یک تابلو فرش عمیق به شما کمک نمی کند تا کف چوب سخت داشته باشید.

فیلتر ، شلنگ یا رول را بررسی کنید

اگر فیلتر هوا یا اگزوز دستگاه شما مسدود باشد ، احتمالاً مکش زیادی نخواهد داشت. فیلتر هوا و / یا اگزوز خود را تمیز یا تعویض کنید.

برای تعمیر شلنگ جاروبرقی، اگر فکر می کنید چیزی مانع شلنگ شماست ، آن را از خلا خارج کنید. سپس آن را صاف کنید ، یک چراغ قوه را از یک انتها بدرخشید و ببینید آیا نوری از طرف دیگر می تابد. در غیر اینصورت ، برای جابجایی هر چیزی که مانع جریان هوا می شود ، از یک جسم بی فروغ استفاده کنید ، فقط مراقب باشید تا به شلنگ آسیب نرساند و پاره نشود.

آیا می چرخد؟ اگر اینگونه نباشد ، ممکن است موها بیش از حد سنگین شوند. هر کسی که حیوانات خانگی یا فرزندان و همسرهایی با موهای بلند داشته باشد ، سرانجام با این مسئله روبرو می شود. خوشبختانه ، ما در حال حاضر لیستی از هک های جاروبرقی را تهیه کرده ایم ، از جمله یک روش آسان برای تمیز کردن رول برس.

اگر این فیلم برای نیازهای تعویض کمربند شما کار نمی کند به مقاله تعمیر جاروبرقی در خانه مراجعه کنید.و یا احتمالاً باید به یک متخصص مراجعه کنید. خوشبختانه ، افراد حرفه ای در فروشگاه جاروبرقی محلی شما منتظر هستند و ما می توانیم آن را سریع حل کنیم.

عیب یابی مشکلات جاروبرقی سامسونگ

عیب یابی مشکلات جاروبرقی سامسونگ

این یک مشکل آزار دهنده است. این علامت کمتر جدی اکثر مشکلات بخش قبلی است. این فقط به این معنی است که جاروبرقی سامسونگ شما مقداری مکش ایجاد می کند ، اما چیزی مانع از انجام مکیدن بهتر آن می شود.

 • ممکن است کیف یا کپسول شما پر باشد.
 • برس خود را بررسی کنید. برس و بلبرینگ های آن را تمیز کنید. اگر برس شما فقط یک استوانه سنگین از پرز و مو است ، کار بزرگی انجام نمی دهد.
 • اگر مشکل برس نیست ، احتمالاً مشکل کمربند است . کمربندها ممکن است شکسته یا خیلی کشیده باشند. آنها همچنین تمایل دارند هر از گاهی سقوط کنند. فیلم بالا را بررسی کنید و یا تسمه را تعویض کنید یا با یک متخصص تعمیر انواع جاروبرقی مشورت کنید.

زیاد سر و صدا می کند

اکثر جاروبرقی ها آنقدر بلند هستند که بتوانند حضور خود را مشخص کنند. اگرچه جاروبرقی شما صدای اضافی ایجاد می کند ، این معمولاً نشان دهنده دردسر در بهشت ​​است.

 • شلنگ خود را از نظر انسداد بررسی کنید. وقتی جسمی نتواند از طریق سر و صدا کاملاً آن را ایجاد کند ، با شروع مکش می تواند صداهای عجیبی ایجاد کند. اگر این مشکل شماست ، این یک راه حل آسان است.
 • کمربندهای خود را بررسی کنید . باز هم ، مشکلات کمربند رایج ترین مشکلات است. هنگامی که کمربندها متصل نیستند یا در حال خروج هستند ، می توانند با برخی از صداهای واقعا وحشتناک توجه را فریاد بزنند.
 • اگر شلنگ یا کمربندهای شما نباشد ، موتور شما احتمالاً در راه خروج است. موتورها قبل از آنکه برای همیشه منصرف شوند ، سر و صدای بیشتری دارند. اگر فکر می کنید این قضیه وجود دارد ، با فروشگاه خلا vac محلی خود تماس بگیرید (این ما هستیم.)

بوی بد دستگاه

آیا تا به حال از جاروبرقی قدیمی استفاده کرده اید که هنگام روشن کردن آن یک اتاق فقط بو شود. خیلی ناخالص است ، درست است؟ هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد.

 • کیف یا قوطی را خالی کن ، غاز احمقانه ای!
 • فیلترهای هوا و اگزوز خود را بررسی کنید . آنها را تمیز یا جایگزین کنید.

اگر بعد از اینکه كیسه جاروبرقی ، فیلترها و برس را بررسی كردید ، جاروبرقی شما هنوز بوی تولید می كند ، آن را نزد یك متخصص ببرید.

امیدوارم که شما مشکل تعمیر انواع جاروبرقی خود را در این لیست پیدا کرده باشید. و همچنین توانسته باشید آن را برطرف کنید. به یاد داشته باشید ، یوتیوب همیشه منبع خوبی برای انجام سریع تعمیر جاروبرقی است. به عنوان یک قاعده ، همیشه باید در اطراف موتور ، کمربند و برس مراقب باشید. نباید موها ، لباس ها یا جواهرات خود را در آن گیر کنید. اگرچه ما در مورد راه های عجیب و غریب از دست دادن حلقه های ازدواج شنیده ایم.

علت سر و صدای زیاد دستگاه چیست؟

اگر صدای جاروبرقی شما زیاد شد ، فیلتر را چک کنید ، زیرا ممکن است کثیف باشد. وقتی فیلترهای دستگاه بیش از حد کثیف می شوند ، ممکن است صدا بلندتری ایجاد کند. زیرا برای ایجاد مکش سخت کار می کند. پس از خشک شدن فیلترها را تعویض کنید. جاروبرقی شما باید در سطح صدای طبیعی خود کار کند.

چگونه صدای جارو برقی خود را کمتر کنم؟

 • خروجی هوا را بپوشانید. بیشتر صدا از خروجی هوا ایجاد می شود.
 • فیلتر را تمیز کنید. فیلترهای کثیف مکش صحیح هوا توسط جاروبرقی را دشوارتر می کند.
 • هرگونه گرفتگی را رفع کنید.
 • بلبرینگ های خراب را بررسی کنید.
 • فن خراب را تعمیر یا تعویض کنید.
 • یک جارو برقی ساکت تهیه کنید.
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان سه سوت تعمیر