تعمیر تخصصی بخارشوی

سایت سه سوت تعمیر می خواهد به شما دوستان عزیز نحوه تعمیرات تخصصی بخارشوی را آموزش دهد باما در ادامه مطلب همراه باشید.

مرحله 1

سیم برق دستگاه بخار پاک کن غیرقابل جراحی را از نظر خرابی بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که دکمه روشن / خاموش به موقعیت روشن رانده شده است. سیم برق را بررسی کنید و مطمئن شوید که تا انتها به قسمت خروجی دیوار هل داده شده است. از نظر وجود فیوز دمیده شده یا قطع کننده قطع شده. در صورت پاره شدن سیم برق یا در معرض سیم قرار گرفتن ، از آن استفاده نکنید.

مرحله 2

کمربند تمیزکننده بخار خود را از نظر از دست دادن یا آسیب دیدن بررسی کنید. کمربندهای آسیب دیده می توانند باعث توقف غلتیدن برس یا عملکرد مکانیسم اسپری شوند. برای رفع پمپ یا تسمه برس آسیب دیده ، ابتدا دستگاه بخارشوی را از برق جدا کنید. برای تعیین محل خاص هر کمربند به کتابچه راهنمای کاربر مراجعه کنید. در صورت لزوم کمربند جدید را مستقیماً از وب سایت سازنده یا از فروشگاه محلی لوازم خانگی سفارش دهید.

مرحله 3

بخارشوی را که مکش کمی دارد تعمیر کنید. بخارشوی را از برق بکشید و نازل و اتصالات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی وصل شده اند. برای اطمینان از قرارگیری صحیح واشر ، آن را بررسی کنید و از نظر خرابی بررسی کنید. در صورت نیاز به تعویض واشر ، آن را به سازنده بخارشوی سفارش دهید. بررسی کنید که درب مخزن آب به درستی نصب شده است ، در غیر این صورت ، آن را برداشته و دوباره نصب کنید. سطح آب مخزن بازیابی یا آب کثیف را بررسی کنید. اگر مخزن پر است ، خالی کنید و تعویض کنید.

مرحله 4

اتصالات پاک کننده بخار را که مکش را متوقف کرده اند برطرف کنید. برق را خاموش کنید. اتصالات و شلنگ را از نظر انسداد بررسی کنید و در صورت لزوم با آب گرم و تمیز بشویید. زاویه پیوست مورد استفاده را تغییر دهید و مطمئن شوید که فشار کافی را برای مکش خوب وارد می کنید.

مرحله 5

بخارشوی را که محلول تمیزکننده را توزیع نمی کند ، تعمیر کنید. اگر دستگاه تمیز کردن بخار شما محلول پاشی نمی کند یا محلول تمیز کننده ضعیف را توزیع می کند ، این لیست مواردی را که به طور بالقوه می توانند مشکل ایجاد کنند بررسی کنید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که یک مخزن آب تمیز نصب شده است ، در غیر این صورت ، با آب گرم پر کنید. بعد ، بررسی کنید که آیا بطری محلول تمیز کننده پر شده است و مارک محلول مناسب در آن وجود دارد. در غیر این صورت ، فرمول تمیزکاری صحیح را پر کنید. در مرحله بعد ، اگر پمپ حالت اولیه خود را از دست داد یا دکمه جا افتاد ، به مدت یک دقیقه برق را از دستگاه جدا کنید ، سپس ماشه را روشن کرده و نگه دارید. برای یافتن محل فیلتر به کتابچه راهنمای کاربر مراجعه کنید. گرفتگی را بررسی کرده و هرگونه آلودگی یا آوار را از بین ببرید.

تعمیر دستگیره بخارشوی

شکل دادن به دسته (با استفاده از کوپلرها)

ساخت دسته جدید با استفاده از کوپلرهای پی وی سیاگر برای شکل دادن به دسته نمی خواهید لوله را خم کنید ، می توانید از چند اتصال دهنده 45 درجه استفاده کنید. می خواستم لوله را خم کنم زیرا مطمئن نبودم که یک خم 45 درجه کار می کند یا خیر ، اما بعد از آن فهمیدم که خیلی خوب کار می کند.

قطعه پی وی سی پی وی سی را به یک قطعه 2 “، 5” ، 3 “برش دهید. قطعات PVC را به ترتیب نشان داده شده در تصویر بچسبانید.

شکل دادن به دسته (خم شدن روش لوله)

برای تعمیر بخارشوی و لوله آن خم باید شدن لوله پی وی سی وقتی حرارت را به آن وارد کنید آسان است. من از اسلحه گرمائی که زیر 10 دلار خریداری کردم استفاده کردم.

با استفاده از یک قطعه میلگرد و یک معاون ، پی وی سی را روی میلگرد قرار دادم بنابراین انتهای میلگرد از انتهای لوله حدود 3 “فاصله داشت ، در مکانی که اولین خم را می خواستم. اعمال گرما از اسلحه گرم در اطراف مکانی که می خواستم خم شود و فشار آن بر روی لوله وارد شود ، وقتی به درجه حرارت مناسب رسید به راحتی خم شد. وقتی که به زاویه ای که می خواستم خم شد ، لوله را در آب قرار دادم تا به سرعت در موقعیت خنک شود.

با چرخاندن قطعه PVC ، فرایند را تکرار کردم تا زاویه دیگر را از انتهای حدود 2 “خم کنم.

دستگیره را محکم کنید

با استفاده از یک مته ، من دو سوراخ در انتهای 3 اینچ پی وی سی مطابق با سوراخهای انتهای ساقه پاک کن ، جایی که من دسته را متصل می کردم ، سوراخ کردم. سپس دسته را پیچ کردم. در صورت استفاده از اتصال دهنده ها ، سوراخ ها را سوراخ کنید قطعه 3 اینچی.

استفاده از دسته جدید

دسته بر روی بخار شستشو اکنون آماده استفاده است.
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان سه سوت تعمیر