تعمیر شلنگ جاروبرقی

تعمیر شلنگ جاروبرقی

این بار سایت سه سوت تعمیر می خواهد در این مقاله به شما دوستانه گرامی نحوه تعمیر شلنگ جاروبرقی را آموزش دهد. باما همراه باشید.

حتی کوچکترین سوراخ های موجود در شلنگ جاروبرقی شما باعث از بین رفتن مکش می شود. جایگزینی شلنگ آسیب دیده کار ساده ای نیست و باید بهبود فوری عملکرد جاروبرقی خود را ببینید.

اگر به انتهای دستگاه یا انتهای ابزار شلنگ خود آسیب وارد کرده اید ، یا اگر شکافی در خود شیلنگ نزدیک به یکی از انتهای آن وجود دارد ، می توانید این انتها را بدون نیاز به تعویض کل شیلنگ تعویض کنید.هر دو انتهای دستگاه به صورت جداگانه در دسترس هستند و سه سوت تعمیر به شما آموزش می دهد که چگونه هر دو را تعویض کنید. جاروبرقی وسیله‌ای است که به وسیلهٔ مکش، کثافات و گرد و غبار را جمع‌آوری می‌کند.
آنچه شما نیاز دارید:

  • شلنگ جاروبرقی
  • چاقو

ایمنی

اول ایمنی! لطفاً قبل از شروع تعمیر شلنگ جاروبرقی مطمئن شوید که دستگاه را از شبکه برق جدا کرده اید.

برش شلنگ به اندازه

بنابراین بیایید با انتهای ابزار شلنگ شروع کنیم. اطمینان حاصل کنید که شلنگ در صفحه کار خود خوب و پایدار است تا انتهای خم شده برداشته شود.

شیلنگ مورد استفاده در فیلم ما کمی برش دارد ، بنابراین با استفاده از چاقو با دقت می خواهیم در همان قسمت برش بزنیم و این انتهای شلنگ را برداریم.

اطمینان حاصل کنید که تا حد ممکن مربع بریده شود تا کیت خوب و برافروخته شود.

نصب کیت

با شلنگ آماده شده اکنون می توانیم کیت را ضمیمه کنیم.

ابتدا یقه سیاه از بالای شلنگ عبور می کند و مطمئن می شود که پیپ ها به سمت انتهای بریده شده بالا هستند. رئیس و پلاستیک سفید پلاستیکی خود را که تا انتهای شیلنگ محکم است محکم بگیرید تا جایی که دیگر نمی تواند نخ شود.

اکنون می توانیم انتهای ابزار جدید شما را بگیریم. تا آنجا که ممکن است این کار را روی رئیس بگذارید. و پس از آن به راحتی می توان این پیپ ها را در موقعیت مناسب قرار داد.

ایده خوبی است که شاخه ها را یک به یک قرار دهید ، به شما کمک می کند تا شلنگ را به جای خود منتقل کنید.

جایگزینی شیلنگ

عیب یابی مشکلات جاروبرقی

کار عالی تا الان… ما می توانیم همین کار را با انتهای دستگاه شیلنگ انجام دهیم.

نکته برتر eSpares: با انتهای دستگاه ، به جای جدا کردن انتهای دستگاه از جاروبرقی ، آن را در جای خود بگذارید. به سادگی چاقوی خود را بگیرید و یک بریدگی را تا حد ممکن از شلنگ بالا ببرید و سپس شیلنگ را بچرخانید تا برش بخورد.

بنابراین ، همان روند قبلی ، ابتدا یقه سیاه را به سمت بیرون بریزید و سپس رئیس پلاستیک خود را تا جایی که پایین است ، دوباره در موقعیت قرار دهید.

سرانجام ، دستگاه خود را از انتها بلغزانید و مطمئن شوید که شاخه ها به روش صحیح پیش می روند و سپس به جاروبرقی خود متصل می شوند.

شما بروید شما بدون نیاز به تعویض، کار تعمیر شلنگ شلنگ جاروبرقی خود را انجام داده اید. ما گفتیم این یک روش ساده بود که می توانید خودتان آن را برطرف کنید.

اگر برای جاروبرقی خود به قطعات یدکی نیاز دارید ، تیم سه سوت تعمیر دارای قطعات گسترده برای تعمیر جاروبرقی را می باشد و می تواند یاری گر شما باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان سه سوت تعمیر