تعمیر ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش های برقی بسیار متفاوت از تیغ های دستی معمولی هستند زیرا طوری طراحی شده اند که قطعات زیادی دارند که اکثر آنها پیچیده هستند. بنابراین ممکن است شناسایی مشکل و تعمیر ماشین ریش تراش آسان نباشد. با ما همراه باشید تا به حل مشکل شما کمک کنیم.

ریش‌تراش یا خودتراش نوعی ابزار تیغ‌دار است که از آن برای تراشیدن موی بدن و معمولاً ریش و موهای زاید بدن استفاده می‌شود.

سرویس مدل فیلیپس

تعمیر ماشین ریش تراش فیلیپس

ممکن است ماشین ریش تراش فیلیپس شما کاملاً از کار افتاده باشد ، یا تیغه ها به اندازه کافی نزدیک نباشند ، یا مثل قبل نمی تراشد. راه حل چیست؟ در این مورد، برای تعمیر ماشین ریش تراش فیلیپس باید به طور کامل دستگاه را بررسی کنید. هر یک از تیغه ها را بیرون بیاورید تا آنها را از نظر تجمع مو یا هر نوع آسیب بررسی کنید.

بررسی کنید آیا ریش تراش شما به خوبی شارژ شده است یا خیر.

بررسی کنید که آیا دستگاه شما آب خورده است.

اما به یاد داشته باشید ، حل مشکل غیرممکن است مگر اینکه بدانید علت چیست، چه عواملی باعث آن شده و چه قسمت هایی تحت تأثیر قرار گرفته اند. بنابراین اگر متوجه شدید که ریش تراش فیلیپس شما به درستی اصلاح نمی کند یا اصلاً کار نمی کند ، ممکن است چند عامل در این امر نقش داشته باشد.

حل مشکلات ریش تراش موزر

تعمیر ماشین ریش تراش موزر

اگر ماشین ریش تراش موزر دارید که شارژ نمی شود ، ممکن است باتری آن از کار افتاده باشد. ماشین اصلاح خود را شارژ کنید و سپس دوباره سعی کنید آن را روشن کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه شارژ کردن و تعمیر ماشین ریش تراش موزر ، به کتابچه راهنمای کاربر مراجعه کنید.

ممکن است ماشین ریش تراش موزر شما روشن نشود یا کار نکند. ممکن است مو یا ذرات خاک درون آن گیر کرده باشد و باعث مسدود شدن ریش تراش شود.

ریش تراش خود را گردزدایی و تمیز کنید. در صورت امکان از داخل نیز آن را تمیز کنید. برای راهنمایی دقیق تمیز کردن ، به کتابچه راهنما مراجعه کنید.

در بعضی از ریش تراش ها ، نماد یادآوری تمیزی ماشین چشمک می زند تا به شما اطلاع دهد که ریش تراش باید تمیز شود.

عیب یابی مدل کیمی

دلیل عدم کارکرد درست ریش تراش کیمی این است که به درستی مونتاژ نشده است. برای اطلاع از دستورالعمل های مناسب در مورد نحوه مونتاژ ریش تراش کیمی ، به کتابچه راهنما مراجعه کنید.

برخی از ماشین های ریش تراش کیمی عملکرد ‘travel lock‘ را دارند. اگر این فعال باشد ، ریش تراش روشن نمی شود. بسته به مدل ریش تراشی که دارید ، ممکن است یک علامت ‘قفل’ در حال چشمک زدن روی ریش تراش خود را ببینید تا به شما اطلاع دهد که travel lock فعال است.

برای غیرفعال کردن travel lock ، سه تا پنج ثانیه دکمه روشن / خاموش ریش تراش خود را نگه دارید. دوباره سعی کنید ریش تراش را روشن کنید.

ممکن است ریش تراش کیمی شما به حدی آسیب دیده باشد که دیگر موتور نتواند کار کند. در این صورت ، برای تعمیر ماشین ریش تراش کیمی با مرکز تعمیرات سه سوت تعمیر تماس بگیرید تا در حل مشکل شما کمک کنند.

رفع مشکل کار نکردن مدل شارژی

یکی از دلایل اصلی کار نکردن ماشین ریش تراش شارژی شما ممکن است ضیعف بودن عملکرد آن باشد.

انواع مختلفی ماشین ریش تراش شارژی در بازار وجود دارد ، توسط شرکت های مختلف ساخته و در رنج های مختلف قیمت گذاری می شوند. صادقانه بگوییم ، بعضی از آنها عملکرد ضعیفی دارند.

نکته دیگری که باید بدانید این است که ، حتی اگر ماشین ریش تراش شارژی شما بهترین کیفیت را هم داشته باشد و آن را براساس نظرات دیگران خریداری کرده باشید ، باز هم ممکن است مورد مناسبی برای شما و پوست شما نباشد. مدل دقیق ریش تراش که برای دوست یا همسایه شما کاملاً مناسب است ممکن است برای شما به همان روش کار نکند.

مرکز سرویس در تهران

مرکز سه سوت تعمیر با کادر مجرب و متخصص در تعمیر مدل های مختلف ماشین ریش تراش و با سال ها تجربه یاری گر شما در تعمیر ماشین ریش تراش در تهران خواهد بود. اگر ریش تراش شما به مشکلی برخورد، کافی با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما یاری گر شما باشند.

چگونه می توان ماشین ریش تراش برقی را تعمیر کرد؟

دستگاه را از برق بکشید.
صفحه را از روی سر برداشته و با دقت تمیز کنید.
تیغه را از اسیلاتور خارج کنید.
اگر ریش تراش فویل شما نیاز به روغن کاری دارد ، دستورالعمل های سازنده را برای این کار دنبال کنید.

چرا ریش تراش من کار نمی کند؟

اگر ریش تراش شما اصلاً کار نمی کند ، اگر برقی است ، پریز برق را بررسی کنید. اگر باتری دارید ، از شارژ کامل آنها اطمینان حاصل کنید. همچنین اگر تیغ اصلاح پوست شما را خراب کرده است ، صفحه را از نظر آسیب و یا خوردگی بررسی کنید. برای اطمینان از تمیز بودن آن ممکن است نیاز به سرویس دهی داشته باشید.

چرا ریش تراش من مو را می کشد؟

وقتی تیغه های شما شروع به کشیدن مو می کنند اولین چیزی که باید امتحان کنید استفاده از دو قطره روغن قیچی روی تیغه ها و آزمایش مجدد برش است. همچنین به کلیپر کمک می کند تا خنک کننده کار کند. اگر تیغه های برش دهنده شما هنوز موها را می کشند ، باید تیغه های خود را تعویض کنید یا آنها را تیز کنید.

چرا ریش تراش رمینگتون من کار نمی کند؟

بیشتر مسائل مربوط به ریش تراش رمینگتون را می توان در دو موضوع عمده جستجو کرد: باتری های خراب یا از بین رفته و تیغ های کثیف یا فرسوده. اگر ریش تراش رمینگتون شما به درستی کار می کند، اما فاقد توان لازم برای چرخاندن تیغ است ، عیب یابی باتری را امتحان کنید.

سخن پایانی

همه روش های تعمیر ماشین ریش تراش موافقان و مخالفان خود را دارند و در برخی از مواقع ، باید روشی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. تیم سه سوت تعمیر با دانش روز دنیا دست به تعمیر ماشین ریش تراش شما می زند، تا مشکلات شما به راحتی هر چه تمام تر حل شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان سه سوت تعمیر